V sobotu 21.10.2017 se pořádala akce CRAFTOVNÍK na Javorovém vrchu. Na tuto akci jsme ve velkém předstihu upozorňovali na našich webowkách, rovněž byla o této akci zmínka přímo na webových stránkách CRAFTU a upozornění bylo vylepené i na dveřích našich prodejen v Oldřichovicích a v Návsí.

Kromě toho jsme i předváděli elektrokola HAIBIKE, které si zájemci mohli vyzkoušet a také si je vyzkoušeli. :-)

Akce CRAFTOVNÍK se zakládala na tom, že na strom bylo rozvěšeno 40 triček značky CRAFT a kromě toho cyklistické čepice nebo cyklistické rukavice spolu s poukázkou na nákup v naší prodejně s významnou slevou. Dříve, než si účastníci očesali kouzelné plody ze stromu, museli splnit několik úkolů. Každý soutěžící dostal kartičku, kde se uvedlo jeho jméno, k tomu dostal drobný dárek od společnosti COFIDIS spolu s oplatkou nebo lízátkem. Za každou splněnou disciplínu obdržel na již zmiňovanou kartičku razítko. Soutěžilo se v těchto disciplínách:

- Chůze na chůdách
- Skoky v pytli
- Hod kroužkem na tyč
- 5 otáček kolem tyče, zdolání krátké vzdálenosti a 5 přeskoků přes švihadlo
- Chytání rybiček na magnet
- Piškvorky

Potěšilo nás, že se akce zúčastnily většinou rodiny s dětmi. Účast byla v počtu cca 50-60 lidí. Dle přiložených fotografií můžete posoudit, jak se celá akce povedla. :-)


Fotogalerie